Pocztówki Ozdobne Pakiet 10 Różnych Wzorów

Magnesy Reklamowe Jest 32 produktów.

Magnesy reklamowe

na lodówkę to sprawdzony, najtańszy i sprawdzony sposób do promocji Twojej marki lub firmy. Magnesy reklamowe na lodówkę to sprawdzone produkty do promocji i docierana z informacją o Twych produktach do potencjalnych nowych Klientów jak i obecnych. Magnesy reklamowe mogą zostać wykonane jako standardowe i popularne magnesy na lodówkę z typowej folii magnetycznej lub jako kalendarzyki magnetyczne lub też jako reklamowe notesy magnetyczne. Dzięki odpowiednim urządzeniom magnesy reklamowe można wykonać w dowolnym kształcie i rozmiarze. Takie magnetyczne nalepki / naklejki mogą być wykonane i mieć kształt kwadratu, prostokąta czy dowolny kształt wycięty po obrysie grafiki jaka przygotuje grafik. Ten produkt daje wiele możliwości i jest jednym ze sprawdzonych sposobów promocji bardzo wielu firm, dzięki zachowaniu niskich kosztów przy masowej produkcji.

 

magnesy reklamowe  magnesy pamiatki warszawa magnesy na lodowke  magnesy producent  magnesy metalowe  

 

Nasze magnesy pamiątkowe na metalowym komponencie to drobne i poręczne pamiątki, które schować bez problemu do kiszeniu lub podręcznego bagażu, a przyczepione na lodówkę będą przypominały o wspaniałych wakacyjnych atrakcjach i przygodach. Jest to fantastyczny drobny upominek nie tylko dla przyjezdnych, ale również dla mieszkańców lubiących lokalne akcenty w swoim domu i dla kolekcjonerów magnesów. Magnes są wykonane bardzo estetycznie z największą starannością bez żadnych "szpar" z tyłu magnesu czy też w narożnikach. Wydruk jest najwyższej jakości i jest laminowany / zabezpieczony folią błysk chroniąc wydruk przed UV. Wszystkie produkty sa zapakowane  w celofanowe torebeczki dodatkowo chroniąc je przez uszkodzeniem i zabrudzeniem.

Magnesy na lodówkę

można je wykonać z dowolną i indywidualną grafiką każdego Klienta. Można je wyprodukować z podziękowaniami dla gości weselnych lub z okazji Dnia Babci i Dziadka. Jest bardzo wiele różnych możliwości dla tego produktu i jego zastosowania - ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia ;) Standardowo produkowane są one jak pamiątki z wakacji ze zdjęciami z przeróżnych kurortów lub zdjęciami z muzeów. Coraz częściej osoby indywidualne zamawiają pojedyncze sztuki ze swymi własnymi zdjęciami aby upamiętnić swoje wakacyjne wędrówki po świecie w formie oryginalnych, ciekawych i użytecznych widokówek magnetycznych na lodówkę potocznie zwanych jako magnesy na lodówkę.

Do wyboru pozostają także foto ramki magnetyczne lub frigo magnesy z typowym przeznaczeniem na upominki lub pamiątki - typowe magnesy pamiątkowe , pamiątki magnesy, magnesy na metalowym komponencie, producent magnesów, producent magnesów na lodówkę, producent magnesów pamiątkowych,

 • Dostępny

  Etykiety Samoprzylepne

  Etykiety Samoprzylepne Etykiety Samoprzylepne oraz naklejki są połączeniem wysokiej jakości druku cyfrowego na...

  0,00 zł 0,00 zł

 • Dostępny

  Etykiety Samoprzylepne Ozdobne

  Etykiety Samoprzylepne Ozdobne Etykiety Samoprzylepne ozdobne są połączeniem wysokiej jakości druku cyfrowego na...

  0,00 zł 0,00 zł

 • Dostępny

  Folia Magnetyczna grubość 0,4mm

  FOLIA MAGNETYCZNA grubość 0,4 mm Folia magnetyczna zazwyczaj jest używana przy produkcji magnesów reklamowych na...

  479,00 zł 449,00 zł
  Dodaj

 • Oczekiwanie na dostawę

  Reklamowe Magnesy Alarmowe na lodówkę

  Reklamowe Magnesy Alarmowe z Własnym Logo Klienta - Magnesy na lodówkę Magnesy na lodówkę są wykonane z folii...

  0,00 zł 0,00 zł

 • Dostępny

  Identyfikator Biurowy z Magnesem Mały

  Identyfikator biurowy / targowy z magnesem (podwójny mocny magnes) z wymienną wkładką z bardzo mocnym magnesem....

  9,79 zł
  Dodaj

 • Oczekiwanie na dostawę

  Kalendarze z magnesem na Lodówkę MAKRO

  Kalendarze Magnetyczne na lodówkę MAKRO Kalendarz magnetyczny na lodówkę MAKRO: plecki karton 250 g, rozmiar 225 x...

  2,99 zł

 • Dostępny

  Notesy A7 z magnesem na lodówkę

  Notesy A7 z magnesem na lodówkę  - Magnesy na lodówkę z karteczkami Notesy z magnesem na lodówkę to magnesy reklamowe...

  3,12 zł

 • Dostępny

  Pamiątkowe Magnesy z Warszawą

  Pamiątkowe Magnesy z Warszawą na drobny upominek lub pamiątkę z odwiedzin Warszawy. Są to twarde i trwałe pamiątki -...

  3,05 zł 3,05 zł

 • Dostępny

  Śmieszne Magnesy

  Śmieszne Magnesy na lodówkę na prezent i na każdą okazję.  Śmieszne magnesy na lodówkę z cytatami posiadają rozmiar...

  7,90 zł 7,90 zł
  Dodaj

 • Oczekiwanie na dostawę

  Otwieracz do Puszek 3w1

  Otwieracz do Puszek 3w1 Twój Wzór Otwieracz do Puszek 3w1 - to otwieracz do puszek, zamkniecie do puszki i magnes na...

  0,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę

 • Oczekiwanie na dostawę

  Kalendarze z magnesem na Lodówkę na 2021

  Kalendarze Magnetyczne - Kalendarze z magnesem na lodówkę na 2021 rok Kalendarzyki z magnesem na lodówke - Magnesy...

  5,00 zł 5,00 zł

 • Dostępny

  Magnesy Świąteczne na Prezent

  Magnesy Świąteczne na prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka - Świąteczne magnesy na lodówkę na prezent- rozmair...

  7,90 zł 7,90 zł
  Dodaj

Magnesy reklamowe

są chyba jednym z najtańszych produktów z branży pamiątkowej, które cieszą się największą popularnością w śród szkolnych wycieczek jak i wycieczek rodzinnych. Zazwyczaj to nasze pociechy pierwsze znajdują sklepy z pamiątkami lub takie stoiska na zaplanowanej trasie zwiedzania. Magnesy pamiątkowe biją każdego roku swoje rekordy popularności wśród różnych drobnych upominków.

  

Magnesy na lodówkę

mogą być wykonane z bardzo różnych materiałów  poczynając od najtańszych i najprostszych magnesów wykonanych z elastycznej folii magnetycznej - i tu można wyciąć dowolny kształt i rozmiar takiego magnesu. Kolejnym rodzajem są magnesy pamiątkowe - magnesy na metalowym komponencie składające się kilku warstw materiału: kolorowego wydruku na papierze satynowy, który jest następnie uszlachetniony / laminowany specjalną folią błysk, metalowej blaszki ze stopem aluminium, tekturowego kartonika, który dodatkowo usztywnia cała konstrukcję i nadaje jej stabilności oraz z wklejonego podkładu magnetycznego z folii magnetycznej o grubości 1,1 mm - ma dajemy taki mocny podkład - inni 0,8 mm co może sprawiać, że magnes odpadnie od lodówki. Wydruk razem z blaszką są owijane dookoła kartonika z tektury introligatorskiej i z tyłu tworzy miejsce na wklejenie podkładu magnetycznego. Produkcję tego typu magnesów opanowaliśmy do perfekcji i tu śmiało możemy stwierdzić, że jesteśmy numerem 1 w Polsce i Europie. Kolejnym rodzajem magnesów reklamowych są magnesy wykonane z drewna czy też z HDF - mogą one być wypalane laserowo lub posiadać kolorowy wysokiej jakości nadruk  UV. Bardzo często są także spotykane magnesy na lodówkę zalewane żywicą epoksydową oraz tzw. magnesy piankowe - magnesy podklejone pianką. Kolejnym rodzajem są magnesy podklejone sztywną tekturą introligatorską. 

Magnesy na lodówkę mogą pełnić kilka funkcji użytkowych. Możemy je przykleić do lodówki jako magnesy pamiątkowe z pięknymi widokami z wakacji lub z wycieczki i wspominać fantastycznie spędzony czas w zimowe i zimne wieczory, gdy za oknem hula wiatr i pada deszcz. Albo mogą służyć jako "przytrzymywacze" karteczek przypominajek o zakupach i ważnych sprawach do załatwienia.

Magnesy na lodówke magnesy pamiatkowemagnesy reklamowe  Otwieracz z magnesem

Czy wiesz jak działa magnes?

Każdy magnes posiada dwa bieguny: biegun północny i biegun południowy.Dwa takie same bieguny (północny i północny lub południowy i południowy) odpychają się wzajemnie. Natomiast dwa różne bieguny północny i południowy przyciągają się wzajemnie. Jeżeli namagnesowaniu ulegnie kawałek metalowej powierzchni lub metalu to i one będą posiadały dwa bieguny, które tak samo będą oddziaływały z biegunami dowolnego innego magnesu.