Pocztówki Ozdobne Pakiet 10 Różnych Wzorów

ALTMEDIA  jako Agencja reklamowa zajmuje się produkcją oraz sprzedażą przypinki reklamowe, magnesy pamiątkowe, czyściki do telefonów, ściereczki do okularów i tabletów z mikrofibry z kolorowym nadrukiem oraz produkcją magnesów reklamowych, nalepek 3d zalewanych żywicą i breloków 3D np. żetony do wózka sklepowego.

Jako Producent jesteśmy także importerem takich produktów jak: czyściki do telefonu, komponenty do znaczków, ściereczki z mikrofibry,maszynki do znaczków,

Będąc producentem upominków reklamowych współpracujemy z Agencjami Reklamowymi i Agencjami Eventowymi

Folia magnetyczna to sprawdzony i idealny nośnik, który znalazła swoje nowe zastosowanie w branży reklamowej pod postacią takich produktów jak:

- magnesy reklamowe,

- wizytówki magnetyczne,

- notesy magnetyczne na lodówkę,

- kalendarze magnetyczne na lodówkę,

- pocztówki magnetyczne,

oraz w dekorowaniu lodówek, zamrażarek, zmywarek i bojlerów. Grafika wykonana na takiej folii w odróżnieniu od tradycyjnych oklein jest w pełni usuwalna i nie powoduje zniszczenia powierzchni na którą była naniesiona.Reklama to wyzwanie, które od wielu lat realizujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Nasza firma wyznaje filozofię trwałej partnerskiej współpracy.

Oferujemy najwyższą jakość usług i materiałów za rozsądną cenę, nie obliczoną na szybki zysk, lecz na długą i owocną współpracę.

Informations