Pocztówki Ozdobne Pakiet 10 Różnych Wzorów

Przypinki - Twój Wzór Jest 24 produktów.

Przypinki , Przypinki na zamówienie, przypinki reklamowe, Przypinki Twój Własny Wzór Tanio i szybko.. Twoje Przypinki z własnym indywidualnym wzorem i atrakcyjna cena przy wysokiej jakości - teraz każdy może zrobić swoje własne fajne przypinki spersonalizowaneTanie Przypinki reklamowe istnieją od ok. 250 lat i swój początek znalazły w Stanach Zjednoczonych w czasie wyborów prezydenckich. To właśnie Przypinki na zamówienie były produkowane z politycznymi hasłami danych kandydatów czy ich rysowaną podobizną.Tak to właśnie przypinki reklamowe zyskały swą popularność jeszcze w pierwotnej formie, gdyż nie posiadały one wtedy  agrafki tylko zwykłą szpilkę – i nazywano je wpinkami – od wpinania w ubranie. W kolejnych latach były one modyfikowane i zamiast rysowanych szkicy twarzy danych kandydatów  w wyścigu o fotel Prezydenta USA zostały zastąpione pierwszymi zdjęciami – zdjęciami ich twarzy.  Kolejną modyfikacja i ich usprawnieniem było dodanie folii ochronnej na grafikę znaczka, która je zabezpieczała przed rysowaniem i ścieraniem. Po wyborach były one także noszone przez weteranów wojny secesyjnej

Pod koniec lat 90 XIX wieku znaczki ponownie przeżyły  swoja pierwszą młodość jako przypinki reklamowe wyprodukowane przez prywatna firmę – były one nagrodą do słodyczy. Akcja promocyjna cieszyła się tak dużym sukcesem, że była powtarzana prze kilka kolejnych lat. Tak jak i teraz – są one wykorzystywane do reklamy  i akcji promocyjnych . Kolejna duża akcja promocyjna miała w latach 40 XX wieku – butony dodawano do produktów min. płatków owsianych. Było kilkadziesiąt rożnych wzorów do zebrania, więc aby zebrać całą kolekcję należało kupować wciąż kolejne opakowania płatków – i tak płatki owsiane danej marki zyskały dużą popularność, którą cieszą się do dnia dzisiejszego, a to dzięki temu że były to indywidualne przypinki na zamówienie wpinane do ubrania .

Wraz z rozwojem technologii zmianie ulegały rozmiary i kształty przypinek oraz ich jakość, która na dzień dzisiejszy umożliwia drukowania i powlekanie wydruków specjalną folią na gorąco – dzięki  temu wydruk jest zabezpieczony, bardziej kolorowy i wygląda jak zdjęcie – zdjęcie na przypince.

Moc promocyjną tych znaczków z agrafką dostrzegły także osoby prywatne  czy zespoły muzyczne i ich wokaliści. Zaczęli je wykorzystywać na swoje własne potrzeby – potrzeby promocji marki zespołu. Stały się one nieodzownym gadżetem najpierw rozdawanym fanom na koncertach, a następnie były sprzedawane i tak jest do dziś. Zostały wprowadzone całe serie przypinek z danym zespołem czy wokalistą i w różnych  rozmiarach. Podstawowy rozmiar takiego znaczka to śred. 58 mm, ale są i mniejsze i sa one dostępne w naszym sklepie począwszy od średnicy 25, przechodząc prze rozmiar 32, 37 mm, czy 44 mm lub większy rozmiar 65, 75 czy 100 mm.

Postęp technologiczny umożliwił wprowadzenie do sprzedaży bezpiecznych przypinek bez agrafki dla dzieci – są to przypinki z plastikowym zatrzaskiem, które nie dziurawią i nie niszczą ubrania w porównaniu z tradycyjną agrafką.  Inną możliwością mogą być przypinki magnetyczne – czyli magnesy neodymowe z dodatkowym guzikiem magnetycznym – także dostępne w naszym sklepie www.

Jako producent przypinek używamy materiałów najwyższej jakości. Nasze przypinki wykonane są  z aluminiowych komponentów  – nie używamy komponentów stalowych. Komponenty stalowe są ciężkie i swym ciężarem ciągną w dół co sprawia, że grafika jest nie widoczna, gdyż opada w dół pod własnym ciężarem znaczka -  w przypadku komponentów aluminiowych nie ma takiego problemu – i znaczek i grafika są prosto i są dobrze widoczne. Kolejną wadą komponentów stalowych jest sprężynowanie stali – tzn. efekt pamięci tego materiału – stal jest bardziej sprężysta i po zagniataniu ma tendencję do powrotu do swego pierwotnego kształtu co może powodować otwieranie się przypinek i ich rozpadanie – w przypadku komponentów aluminiowych nie mamy tego problemu, ponieważ aluminium jest miękkie i nie ma efektu pamięcią. Aluminium jest lżejsze od stali co sprawia, że koszty transportu są niższe niż stali. Nie wspominam już o korozji komponentów stalowych komponentów czego znowu nie ma w przypadku aluminium  – jak widać same zalety ;)

Tanie Przypinki z indywidualną grafiką i niskiej  cena a to wszystko przy wysokiej jakości  - teraz każdy może zrobić swoje indywidualne fajne przypinki.  Przypinki i buttony o średnicy 58 mm najtaniej w sieci - w cenie zwykłych przypinek ! Można także wyprodukować  takie znaczki ze zdjęciem wykonanym smartfonem  na wycieczce czy rodzinnej imprezie.

 

Nasze produkty posiadają najwyższa jakość. Zajmujemy się produkcja detaliczna i hurtową. Jesteśmy dostępni w Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice – w całej Polsce dzięki sprzedaży wysyłkowej

Przypinki magnetyczne - z magnesem

Zajmujemy się produkcja pinów, Szczecin, Koszalin, Lublin, przypinki na zamówienie, buttony, buttony reklamowe, producent buttonów, przypinka producent, znaczki z agrafką , przypinki na zamówienie Gdańsk, przypinki Kraków, Olsztyn, przypinki na zamówienie szczecin, przypinki producent Zamość, Kraków, Zamość, Łódź, Piotrków, Wałbrzych, Olsztyn, Białystok, Kielce, Gorzów, Jelenia Góra, Gdynia oraz Gdańsk, Rzeszów, Zakopane,  Przypinka z własnym wzorem dla Klientów indywidualnych i hurtowych wykonane z komponentów aluminiowych - aluminium to metal szlachetny i nie posiada efektu pamięci tak jak stal co sprawia, że nasze przypinki nie rdzewieją i nie otwierają się. Nasze znaczki są idealne na każda okazję i na letnie obozy czy kolonie, przypinki są także zamawiane na spotkania blogerskie, zjazdy rodzinne, imprezy firmowe i na wiele różnych okoliczności :) przypinki z logo,

W osiągnięciu sukcesu reklama jest szczególnie istotna. W tym celu potrzeba zainwestować w Przypinki , przypinki firmowe, magnesy neodymowe, otwieracze z magnesem  lub magnesy reklamowe.

A jeżeli  masz ochotę możesz sam produkować takie  znaczki dokonując zakupu prasy do zagniatania przypinek. Do tego do kompletu należy dokupić wykrojnik, którym będziecie wycinać wydruki umieszczane na znaczkach. Przy zakupie prasy do znaczków należy wybrać odpowiedni rozmiar głowic do zagniatania – najbardziej popularny rozmiar to 58 mm.

Przypinki na zamówienie są produkowane z indywidualną grafiką Klienta ale często są one korygowane przez naszego grafika i odpowiednio dopasowywane do danego rozmiaru i kształtu  znaczka. Przypinki okolicznościowe są także bardzo popularne ze względu na różne okoliczności i imprezy.

Wszystkie nasze produkty posiadają najwyższą jakość ponieważ używamy materiałów i komponentów wysokiej jakość. Druk odbywa się na maszynie poligraficznej – nie domowej czy biurowej drukarce tylko na maszynie poligraficznej, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość wydruku, wyrazistość i odwzorowanie kolorów, a druk nie blaknie po kilu miesiącach  tylko jest taki jak w dniu druku a to dzięki temu, że  używamy tylko oryginalnych tonerów producenta. Do zabezpieczenia wydruków sprowadzamy specjalną folię do ich uszlachetniania, która nie jest dostępna w naszym kraju. Stosowany papier tylko odpylony, śnieżnobiały i najwyższej jakości – to ma wpływ na jakość druku.

Piny przypinki to dwie różne nazwy ale odnoszące się do tego samego produktu, którym są przypinki do ubrań

 • Dostępny

  Przypinki bezpieczne dla dzieci

  Przypinki bez agrafki dla dzieci - zapięcie na plastikowy zatrzask  do ubrania - nie posiadają agrafki Zamów własne...

  1,89 zł 1,89 zł

 • Dostępny

  Identyfikator Biurowy z Magnesem Mały

  Identyfikator biurowy / targowy z magnesem (podwójny mocny magnes) z wymienną wkładką z bardzo mocnym magnesem....

  9,79 zł
  Dodaj

 • Dostępny

  Przypinki 75 mm - Zachowaj Odstęp

  Przypinki 75 mm - Zachowaj Odstęp 2 m Gotowy Wzór Przypinek rozmiar 75 mm - ZACHOWAJ ODSTĘP 2 m Przypinki sprawdzą...

  2,45 zł

 • Dostępny

  Przypinki 58 mm - Zachowaj Odstęp

  Przypinki 58 mm - Zachowaj Odstęp 2 m Gotowy Wzór Przypinek rozmiar 58 mm - ZACHOWAJ ODSTĘP 2 m Przypinki sprawdzą...

  1,98 zł

 • Dostępny

  Przypinki 32 mm

  Przypinki Własny Wzór 32 mm + wydruk wysokiej jakości + uszlachetnianie folią błysk Przypinki z własną grafiką...

  1,64 zł

 • Dostępny

  Przypinki Biodegradowalne

  Przypinki Biodegradowalne do ubrania z bezpiecznym zapięciem dla dzieci - posiadają specjalny zatrzask - nie...

  4,19 zł

 • Dostępny

  Przypinki z bezpiecznym zapięciem

  Przypinki do ubrania z bezpiecznym zapięciem dla dzieci - posiadają specjalny zatrzask - nie posiadają agrafki Zamów...

  2,57 zł 2,57 zł

 • Dostępny

  Przypinki do guzików 20 mm

  Przypinki do guzików śred. 20 mm  + wysokiej jakości uszlachetniony wydruk  Zamów własne przypinki do guzików koszuli...

  2,09 zł 2,09 zł

 • Dostępny

  Zakładki do książki Przypinki 25 mm

  Zakładki do książki Przypinki 25 mm ze spinaczem  + wysokiej jakości uszlachetniony wydruk  Zamów własne Zakładki do...

  1,69 zł 1,69 zł

 • Dostępny

  Przypinki Medale dla Dzieci 58 mm

  Przypinki - Medale dla Dzieci Medale dla dzieci wykonane z przypinek przy użyciu specjalnego komponentu , który...

  2,69 zł

 • Dostępny

  Przypinki do Butów

  Przypinki do Butów 25 mm Własny Wzór Teraz możesz zamówić własne przypinki do sznurówek do butów z oryginalna...

  1,65 zł

 • Oczekiwanie na dostawę

  Zapach samochodowy Twój Wzór

  Zapach samochodowy - Twój Wzór Zrób swój własny oryginalny zapach samochodowy wpinany w kratkę wentylacyjną z własnym...

  0,00 zł 0,00 zł

Przypinki reklamowe

Przypinki z własnym wzorem na zamówienie mogą być wyprodukowane z dowolną grafiką lub tekstem przygotowanym przez danego Klienta. Najbardziej popularne przypinki są w kształcie koła. Średnica takich przypinek wynosi od 25 mm do 100 mm. Kolejnymi popularnymi kształtami są kwadraty i prostokąty, które także bardzo często można spotkać na imprezach masowych wśród gości zaproszonych przez organizatorów.

Nasze przypinki reklamowe możemy wykonać także w formie zakładki do książki lub jako przypinki do butów

Najmniejsze przypinki maja średnice 20 mm i są to przypinki reklamowe na guziki w koszuli. Kolejną ciekawostką są przypinki bez agrafki z bezpiecznym zapięciem na zatrzask plastikowy - jest to produkt bezpieczny dla dzieci i nie niszczy / nie dziurawi ubrań - przypinki bezpieczne dla dzieci

Przypinki bezpieczne dla dzieci Przypinki bez agrafki dla dzieci Przypinki ślubne