Pocztówki Ozdobne Pakiet 10 Różnych Wzorów

Magnesy Reklamowe Jest 32 produktów.

Magnesy reklamowe

na lodówkę to sprawdzony, najtańszy i sprawdzony sposób do promocji Twojej marki lub firmy. Magnesy reklamowe na lodówkę to sprawdzone produkty do promocji i docierana z informacją o Twych produktach do potencjalnych nowych Klientów jak i obecnych. Magnesy reklamowe mogą zostać wykonane jako standardowe i popularne magnesy na lodówkę z typowej folii magnetycznej lub jako kalendarzyki magnetyczne lub też jako reklamowe notesy magnetyczne. Dzięki odpowiednim urządzeniom magnesy reklamowe można wykonać w dowolnym kształcie i rozmiarze. Takie magnetyczne nalepki / naklejki mogą być wykonane i mieć kształt kwadratu, prostokąta czy dowolny kształt wycięty po obrysie grafiki jaka przygotuje grafik. Ten produkt daje wiele możliwości i jest jednym ze sprawdzonych sposobów promocji bardzo wielu firm, dzięki zachowaniu niskich kosztów przy masowej produkcji.

 

magnesy reklamowe  magnesy pamiatki warszawa magnesy na lodowke  magnesy producent  magnesy metalowe  

 

Nasze magnesy pamiątkowe na metalowym komponencie to drobne i poręczne pamiątki, które schować bez problemu do kiszeniu lub podręcznego bagażu, a przyczepione na lodówkę będą przypominały o wspaniałych wakacyjnych atrakcjach i przygodach. Jest to fantastyczny drobny upominek nie tylko dla przyjezdnych, ale również dla mieszkańców lubiących lokalne akcenty w swoim domu i dla kolekcjonerów magnesów. Magnes są wykonane bardzo estetycznie z największą starannością bez żadnych "szpar" z tyłu magnesu czy też w narożnikach. Wydruk jest najwyższej jakości i jest laminowany / zabezpieczony folią błysk chroniąc wydruk przed UV. Wszystkie produkty sa zapakowane  w celofanowe torebeczki dodatkowo chroniąc je przez uszkodzeniem i zabrudzeniem.

Magnesy na lodówkę

można je wykonać z dowolną i indywidualną grafiką każdego Klienta. Można je wyprodukować z podziękowaniami dla gości weselnych lub z okazji Dnia Babci i Dziadka. Jest bardzo wiele różnych możliwości dla tego produktu i jego zastosowania - ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia ;) Standardowo produkowane są one jak pamiątki z wakacji ze zdjęciami z przeróżnych kurortów lub zdjęciami z muzeów. Coraz częściej osoby indywidualne zamawiają pojedyncze sztuki ze swymi własnymi zdjęciami aby upamiętnić swoje wakacyjne wędrówki po świecie w formie oryginalnych, ciekawych i użytecznych widokówek magnetycznych na lodówkę potocznie zwanych jako magnesy na lodówkę.

Do wyboru pozostają także foto ramki magnetyczne lub frigo magnesy z typowym przeznaczeniem na upominki lub pamiątki - typowe magnesy pamiątkowe , pamiątki magnesy, magnesy na metalowym komponencie, producent magnesów, producent magnesów na lodówkę, producent magnesów pamiątkowych,

 • Dostępny

  Obrazki Magnetyczne 13 x 18 cm

  Obrazki Magnetyczne na lodówkę - Ramki magnetyczne z własną grafiką Obrazki magnetyczne składają się z: -...

  5,70 zł 4,29 zł

 • Dostępny

  Obrazki Pamiątkowe z nóżką 13 x 18 cm

  Obrazki Pamiątkowe z nóżka - Pamiatkowe obrazki stojące z własną grafiką Obrazki pamiątkowe składają się z: -...

  5,70 zł 4,29 zł

 • Dostępny

  Obrazki Pamiątkowe z nóżką 18 x 24 cm

  Obrazki Pamiątkowe z nóżka - Pamiatkowe obrazki stojące z własną grafiką Obrazki pamiątkowe składają się z: -...

  5,99 zł 5,99 zł

 • Dostępny

  Obrazki Magnetyczne 18 x 24 cm

  Obrazki Magnetyczne na lodówkę - Ramki magnetyczne z własną grafiką Obrazki magnetyczne składają się z: -...

  5,99 zł 5,99 zł

 • Oczekiwanie na dostawę

  Duże Kalendarze Magnetyczne na lodówkę...

  Kalendarz Magnetyczny na lodówkę na 2022 rok - 1 mies. 12 kartek Kalendarze Magnetyczne na lodówkę - Magnesy...

  2,99 zł 2,99 zł

 • Oczekiwanie na dostawę

  Kalendarze Magnetyczne na 2024 r. 3 mies.

  Kalendarze Magnetyczne na lodówkę na 2024 rok - 3 miesiące Kalendarzyki Magnetyczne na lodówkę - Magnesy reklamowe to...

  3,13 zł

 • Dostępny

  Magnesy Ślubne prostokatne 78x53 mm

  Magnesy Ślubne prostokatne 78x53 mm - Ślubne Sztywne Frigo Magnesy Sztywne Magnesy Warstwowe - Sztywne Magnesy...

  3,99 zł 3,99 zł

 • Dostępny

  Magnesy Pamiatkowe - Metalowe Frigo Magnesy

  Magnesy Pamiatkowe na lodówkę - Metalowe Frigo magnesy na lodówkę z własną grafiką Pamiatkowe magnesy na lodówkę to...

  3,05 zł 3,05 zł

 • Dostępny

  Magnesy Ślubne Babeczki

  Magnesy Ślubne na lodówkę Zrób swoje własne magnesy ślubne z oryginalnym wzorem jako drobne upominki dla gości...

  2,69 zł

 • Dostępny

  Magnesy Ślubne Kileszki

  Magnesy Ślubne na lodówkę  Wykonajn własne magnesy ślubne z oryginalnym wzorem w formie drobnego upominku dla gości...

  2,69 zł

 • Dostępny

  Notesy Magnetyczne na lodówkę 70x50 mm

  Notesy Magnetyczne na lodówkę z własnym nadrukiem Magnesy reklamowe to trwałe i inteligentne połączenie folii...

  2,24 zł

 • Dostępny

  Magnesy Ślubne Serce

  Magnesy Ślubne na lodówkę Zrób swoje własne magnesy ślubne z oryginalnym wzorem jako drobne upominki dla gości...

  2,69 zł

Magnesy reklamowe

są chyba jednym z najtańszych produktów z branży pamiątkowej, które cieszą się największą popularnością w śród szkolnych wycieczek jak i wycieczek rodzinnych. Zazwyczaj to nasze pociechy pierwsze znajdują sklepy z pamiątkami lub takie stoiska na zaplanowanej trasie zwiedzania. Magnesy pamiątkowe biją każdego roku swoje rekordy popularności wśród różnych drobnych upominków.

  

Magnesy na lodówkę

mogą być wykonane z bardzo różnych materiałów  poczynając od najtańszych i najprostszych magnesów wykonanych z elastycznej folii magnetycznej - i tu można wyciąć dowolny kształt i rozmiar takiego magnesu. Kolejnym rodzajem są magnesy pamiątkowe - magnesy na metalowym komponencie składające się kilku warstw materiału: kolorowego wydruku na papierze satynowy, który jest następnie uszlachetniony / laminowany specjalną folią błysk, metalowej blaszki ze stopem aluminium, tekturowego kartonika, który dodatkowo usztywnia cała konstrukcję i nadaje jej stabilności oraz z wklejonego podkładu magnetycznego z folii magnetycznej o grubości 1,1 mm - ma dajemy taki mocny podkład - inni 0,8 mm co może sprawiać, że magnes odpadnie od lodówki. Wydruk razem z blaszką są owijane dookoła kartonika z tektury introligatorskiej i z tyłu tworzy miejsce na wklejenie podkładu magnetycznego. Produkcję tego typu magnesów opanowaliśmy do perfekcji i tu śmiało możemy stwierdzić, że jesteśmy numerem 1 w Polsce i Europie. Kolejnym rodzajem magnesów reklamowych są magnesy wykonane z drewna czy też z HDF - mogą one być wypalane laserowo lub posiadać kolorowy wysokiej jakości nadruk  UV. Bardzo często są także spotykane magnesy na lodówkę zalewane żywicą epoksydową oraz tzw. magnesy piankowe - magnesy podklejone pianką. Kolejnym rodzajem są magnesy podklejone sztywną tekturą introligatorską. 

Magnesy na lodówkę mogą pełnić kilka funkcji użytkowych. Możemy je przykleić do lodówki jako magnesy pamiątkowe z pięknymi widokami z wakacji lub z wycieczki i wspominać fantastycznie spędzony czas w zimowe i zimne wieczory, gdy za oknem hula wiatr i pada deszcz. Albo mogą służyć jako "przytrzymywacze" karteczek przypominajek o zakupach i ważnych sprawach do załatwienia.

Magnesy na lodówke magnesy pamiatkowemagnesy reklamowe  Otwieracz z magnesem

Czy wiesz jak działa magnes?

Każdy magnes posiada dwa bieguny: biegun północny i biegun południowy.Dwa takie same bieguny (północny i północny lub południowy i południowy) odpychają się wzajemnie. Natomiast dwa różne bieguny północny i południowy przyciągają się wzajemnie. Jeżeli namagnesowaniu ulegnie kawałek metalowej powierzchni lub metalu to i one będą posiadały dwa bieguny, które tak samo będą oddziaływały z biegunami dowolnego innego magnesu.