Pocztówki Ozdobne Pakiet 10 Różnych Wzorów

Ostatnio przeglądane

Etui Ochronne na Karty Zbliżeniowe Twój Wzór Powiększ do pełnego rozmiaru

Etui Ochronne na Karty Zbliżeniowe Twój Wzór

CARDGUARD-01

CARDGUARD ETUI OCHRONNE NA KARTY ZBLIŻENIOWE - KARTY PŁATNICZE - TWÓJ WZÓR

CardGuard przed niepowołanym dostępem do danych zawartych na kartach bezstykowych. Jest to specjalne etui na dokumenty, uniemożliwiające kopiowanie danych z kart. Etui ochronne na karty zbliżeniowe producent

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedyńczo. Musisz wybrać co najmniej 100 sztuk tego produktu.

CARDGUARD ETUI NA KARTY ZBLIŻENIOWE - KARTY PŁATNICZE - TWÓJ WZÓR

Ochronne Etui z certyfikowanym  zabezpieczeniem na karty zbliżeniowe

Etui antykradzieżowe - Etui chroniące przed niepowołanym dostępem do danych zawartych na kartach bezstykowych. Jest to specjalne etui na dokumenty, uniemożliwiające kopiowanie danych z kart. Etui mieści się do portfela, nie daj się złodziejom, którzy mogą bezprawnie zeskanować dane z Twojej karty na odległość i wydawać Twoje pieniądze. Etui jest powleczone specjalna folia, która uniemożliwia skanowanie karty na odległość.

Etui ochronne na kartę zbliżeniową

Zabezpiecz swoje wrażliwe dane, chroń swoją prywatność i ciężko zarobione pieniądze! Jest na to sposób, w dodatku niedrogi i skuteczny. Karty zbliżeniowe czy identyfikacyjne, wykorzystują technikę RFID (ang. Radio-frequency-identification) do zdalnego przesyłania danych do terminala lub czytnika. W zależności od konstrukcji możliwe jest ich odczytanie z odległości od kilkunastu centymetrów do nawet kilku metrów! Nasze dane są więc przez cały czas narażone na nieautoryzowany zdalny odczyt i użycia ich bez naszej wiedzy i wbrew naszej woli, i praktycznie zawsze na naszą szkodę. Pamiętaj, że takie same chipy są montowane również w paszportach, kartach miejskich i legitymacjach studenckich. 

 

Sposobem ochrony i zablokowania możliwości odczytu jest stosowanie specjalnego ochronnego etui, które blokuje i zabezpiecza przed odczytem danych. Etui jest trwałe, odporne na rozerwanie i wilgoć. Wystarczy umieścić kartę w specjalnym etui, żeby zablokować emisję sygnału i tym samym uniemożliwić nieautoryzowany odczyt danych karty. Jeśli jednak zechcesz wygodnie zapłacić zbliżając kartę do czytnika w sklepie czy restauracji to po prostu wystarczy, że wyjmiesz ją z etui.

 

Etui ochronne na karty zbliżeniowe pokryte jest specjalna folia magnetyczną, która skutecznie blokuje sygnał radiowy, uniemożliwiając połączenie z karta płatniczą. Ekran pokryty jest warstwą nieprzewodzącą (papier o wzmocnionej strukturze  włóknem, które zapobiega rozdarciom), Etui jest odporne na wilgoć, jednakże przy odrobinie chęci i większej ilości wody wierzchnia warstwa może ulec zniszczeniu (dotyczy również nadruku), co nie wpływa jednak na skuteczność ochrony przed niepożądanym dostępem do danych. Etui na karty zbliżeniowe producent

 

Pasuje m.in. na następujące dokumenty:

  • karty płatnicze zbliżeniowe
  • karty kredytowe zbliżeniowe
  • dowody osobiste
  • prawa jazdy
  • karty kibica
 


JAK PRZYGOTOWAĆ PROJEKT
 

Projekty do druku przyjmujemy wyłącznie w formatach wektorowych lub jako mapy bitowe

Pliki wektorowe

(zapewniają najwyższą jakość drobnych elementów wektorowych, tekstu i linii) 

.CDR 
Plik z wektorowego programu CorelDraw! do wersji X5. Teksty zamienione na krzywe, osadzone mapy bitowe w rozmiarze dopasowanym do projektu i rozdzielczości (TIF, 300 dpi – druk offsetowy, 720 dpi lub 1440 dpi - druk cyfrowy, 1:1, kolory CMYK), spad 1 mm, ramki cięcia oraz znaczniki formatu.

.PDF 
Pliki Acrobat do wersji 5.0. Teksty zamienione na krzywe, osadzone mapy bitowe w rozmiarze dopasowanym do projektu i rozdzielczości (TIF, 300 dpi – druk offsetowy, 720 dpi lub 1440 dpi - druk cyfrowy, 1:1, kolory CMYK), spad 1 mm, ramki cięcia oraz znaczniki formatu.

.EPS 
Uniwersalny format postcriptowy (do wersji 8.0). Teksty zamienione na krzywe, osadzone mapy bitowe w rozmiarze dopasowanym do projektu i rozdzielczości (TIF, 300 dpi – druk offsetowy, 720 dpi lub 1440 dpi - druk cyfrowy, 1:1, kolory CMYK), spad 1 mm, ramki cięcia oraz znaczniki formatu.

 

UWAGA !

1. Grafika pobrane z internetu nie nadaje się do zastosowań poligraficznych. 
2. Kolory PANTONE (R) należy podać w rozbarwieniu CMYK lub poinformować w zmówieniu. 
3. Projekty bez określonego obszaru cięcia są wyśrodkowywane względem zamówionego użytku.

 

Etui Ochronne Na Karty Zbliżeniowe PayPass

No customer comments for the moment.

Napisz swoją opinię

Etui Ochronne na Karty Zbliżeniowe Twój Wzór

Etui Ochronne na Karty Zbliżeniowe Twój Wzór

CARDGUARD ETUI OCHRONNE NA KARTY ZBLIŻENIOWE - KARTY PŁATNICZE - TWÓJ WZÓR

CardGuard przed niepowołanym dostępem do danych zawartych na kartach bezstykowych. Jest to specjalne etui na dokumenty, uniemożliwiające kopiowanie danych z kart. Etui ochronne na karty zbliżeniowe producent

Napisz swoją opinię

10 produktów w tej samej kategorii