Przypinki jako skuteczny element promocji

Przypinki jako skuteczny element promocji

Przypinki na zamówienie stają się coraz bardziej popularną formą reklamy - reklamy nisko budżetowej. Te bardzo popularne znaczki z logo danej firmy stają się identyfikatorem danej marki lub danej firmy.  Takie przypinki reklamowe bardzo często są wykorzystywane w akcjach promocyjnych przez duże jak i małe firmy.  Sklepy internetowe wykorzystują przypinki jako formę reklamy przez promowanie na nich swojej witryny sklepu www i taki produkt dodają jako gratis do zakupów. 

Inne sklepy internetowe, które zajmują się sprzedażą odzieży, wykorzystują znaczki z agrafką tzw. badge jako element biżuterii. Odpowiednio przygotowana i atrakcyjna grafika będzie bardzo ciekawie wygladała na przypince z uszlachetnionym wydrukiem dzięi czemu zyskuje elegancję i bardzo wysoką jakość godną prawdziwej broszki. 

Dzięi takim prostym, tanim i popularnym produkta jak palkietki z agrafką możńa tworzyć nowe kolekcje broszek, dodatków do ubrań, czy też promocyjne przypinki kolekcjonerskie - jak widac możliwości jest bardzo wiele. 

Wprowadzając nowy produkt na rynek lub nowa markę można wykorzystać przypinki jako tani nośnik reklamy, gdyż odpowiednio i atrakcyjnie przygotowana grafika przyciąga spojżenia innych ludzi i wzbuda zainteresowanie. Tego typu produkty bardzo często wykorzystywane są na koncerat do promocji nowych produktów lub marek.


Z przypinek można także zrobić bardzo użyteczne otwieracze z magnesem na lodówkę z indywiudalnym wzorem lub własnym zdjęciem. Są to bardzo wdzięczne produkty, które można wykonac w niewielkich ilościach w zależności od potrzeby.

 

 Otwieracze z magnesem na lodówkę

Fri, 5 Feb 2016

Post by Marta Przypinka

0 Komentarz

Komentarz (0)